O restauracji

Zapraszamy do PESTO CAFE!

Przytulna i promienista restauracja PESTO CAFE każdego dnia cieszy zarówno tych dorosłych, jak i tych najmłodszych Gości. Pełna jest światła, zieleni, kwiatów i pozytywnej energii.
Najważniejszym jest dla nas, by zapewnić wygodne i przyjemne miejsce dla całej rodzinie, zwracając szczególną uwagę na komfort dzieci! Rodziny znajdą tu miejsce, które na nie czeka, gdzie zawsze są mile widziane, a Ty możesz poczuć się spokojnie, bezpiecznie i wygodnie.

Pierwsza rodzinna włoska restauracja PESTO CAFÉ została otwarta 10 września 2019 r. pod adresem: ul. Zgrupowania AK Kampinos 15, Galeria Młociny, tel.: 22 81 28 596 . 

Goście mogą w niej po prostu zjeść śniadanie lub spotkać się w celach firmowych, a także zorganizować urodziny lub imprezę firmową w specjalnie do tego przygotowanej sali.

Codziennie od godziny 10:00 do 13:00 oferujemy bogate menu śniadaniowe: naleśniki z twarogiem i dżemem, śniadania autorskie dla firm, dania z jajek.

W dni powszednie restauracja ma specjalną ofertę od godziny 15:00 do 17:00 - happy hours: 2 dania w cenie 1. (Promocja jest ważna tylko w restauracji).

Główne menu PESTO CAFE to oryginalne włoskie popularne potrawy: chrupiące bruschetty, przekąski i sałatki, włoski chleb, rizotto, rawioli, dania gorące, włoski makaron i cienka włoska pizza.

W naszym menu barowym oprócz klasycznych napojów alkoholowych i bezalkoholowych, oferujemy domowej roboty herbatę (marokańską, jagodową z miętą, z jabłkiem i cynamonem), a także lemoniadę (orandżada, lemoniada).

PESTO CAFE oferuje oddzielne pokoje dla dzieci, w których najmłodsi goście mogą bawić się ulubionymi zabawkami, oglądać kreskówki, rysować, skakać i czuć się jak w domu.

Pokoje dziecięce są podzielone według wieku: nowoczesny pokój nastolatka dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat i pokój z nianią dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat, a także osobna toaleta dla matek z dziećmi, która wyposażona jest w przewijak, pieluchy, podgrzewacz do butelek i wygodne krzesło do karmienia malucha.

Po wcześniejszym umówieniu szef kuchni PESTO CAFÉ organizuje lekcje gotowania dla dzieci i dorosłych.

Urodziny dla dzieci z animatorami i różnymi atrakcjami są bardzo popularne wśród młodszych gości.

Czekamy na Was we włoskiej rodzinnej restauracji PESTO CAFÉ.

Pobierz plik:
Najnowszych wiadomości